آراد سیندخت
خانه / چادر صدفی / آخرین تغییرات لیست قیمت چادر صدفی در بازار تهران

آخرین تغییرات لیست قیمت چادر صدفی در بازار تهران

اخیرا قیمت چادر صدفی در بازار تهران رشد چشمگیری داشته است. به دلیل محدودیت واردات پارچه چادری، قیمت این نوع کالا متغیر شده و روز به روز افزایش می یابد. همچنین قیمت چادر خریداری شده از تولید کننده با قیمت فروش آن در بازار متفاوت است. بنابراین آگاهی از آخرین قیمت این مدل چادر جهت خرید آن، مهم است. برای اطلاع پیدا کردن از آخرین تغییرات لیست قیمت چادر صدفی باید به مراکز فروش آن ازجمله بازار تهران، فروشگاه های فروش چادر و سایت اینترنتی الزامیست.

آخرین تغییرات لیست قیمت چادر صدفی در بازار تهران

قیمت انواع چادر های صدفی در بازار

قیمت انواع چادر های صدفی در بازارچادر های صدفی انواع مختلفی دارند که هرکدام قیمت مخصوص به خود را دارد از جمله مدل های چادر صدفی بدین شرح است:

  • چادر صدفی دانشجویی
  • چادر صدفی بحرینی
  • چادر لبنانی ساده( صدفی لبنانی)
  • چادر صدفی کریستال

البته مدل های بیشتری از چادر در بازار وجود دارد مانند چادر حریر اسود که چون این سبک از چادرها بیشتر مورد توجه خانم های جوان قرار دارد، بنابراین فروش بیشتری دارد. دلیل تفاوت قیمت چادر های صدفی به دلیل نوع پارچه استفاده شده در دوخت آن است. به عنوان مثال قیمت چادری که جنس پارچه آن ژرژت باشد با دیگری که جنس پارچه آن کن کن باشد متفاوت است. دلیل دیگر تفاوت قیمت سایز چادر ها است. سایز چادر هرچه بزرگتر باشد قیمت آن مقدار کمی بیشتر می شود.

با توجه به اینکه قیمت انواع چادر مدام در حال تغییر است، بنابراین برای خرید این کالا گرفتن لیست قیمت آن از بازار امری مهم است.

خرید چادر صدفی با ارزان ترین قیمت

خرید چادر صدفی با ارزان ترین قیمتچادر صدفی در کلیه فروشگاه های حجاب، سایت ها اینترنتی، نمایندگی های فروش عرضه می شود. اما اگر خواهان خرید چادر صدفی با ارزان ترین قیمت هستید باید به سراغ تولید کنندگان این محصول بروید. قیمت تولید این چادر بسیار ارزان تر از قیمت فروش آن در بازار است بنابراین خرید از تولید کننده بسیار به صرفه خواهد بود.

تولید کنندگان برای عرضه مستقیم محصولات خود با قیمت مناسب در دیگر شهر ها شعباتی را راه اندازی کرده اند که به طور اختصاصی محصولات خود را از این طریق به فروش می رسانند.
همچنین اگر به تولید کننده یا شعبات آن دسترسی نداشته باشید بهترین راه خرید از نمایندگی چادر صدفی در شهر تان است که محصولات خود را به قیمت تولید شده به فروش می رساند.
فروشگاه های معتبر آنلاین نیز به توزیع این نوع چادر با قیمت بسیار مناسب می پردازد. از مزایای خرید اینترنتی این است که مدل چادر های انواع برند های تولیدی را به همراه قیمت آن مورد بررسی قرار می دهید و در نهایت بهترین چادر با قیمت مناسب خریداری می کنید.

تولید بهترین نمونه های چادر مجلسی در قم

تولید بهترین نمونه های چادر مجلسی در قمچادر مجلسی به دلیل استفاده از پارچه های طریف تر و خاص تر و استفاده از پولک و منجوق برای زیبایی بیشتر آن به این نام مشهور شده است. تولید کنندگان با پارچه های مختلفی به تولید انواع چادر مجلسی اقدام کرده اند که قیمت هر مدل آن با دیگری فرق می کند.
به دلیل استقبال زیاد خانم ها، فروش چادر مجلسی نیز مانند چادر صدفی بسیار زیاد است. بهترین نمونه چادر مجلسی تولید شده در قم در نمایندگی فروش و فروشگاه های حجاب به فروش می رسد.
برای تشویق بیشتر بانوان به استفاده از این چادرها، آنها را در رنگ های مختلف تولید می کنند.

نمایندگی اصلی فروش چادر در شهر های مختلف

نمایندگی اصلی فروش چادر در شهر های مختلفبرند های تولیدی مختلفی هستند که به طراحی و تولید چادر فعالیت می کنند. آنها برای عرضه محصولات خود علاوه شعبات خود در شهر های مختلف، نمایندگی  های اصلی فروش نیز در سراسر ایران دارند که تولیدات خود را به طور مستقیم به فروش می رسانند.

این نمایندگی ها انواع چادر را به قیمت مناسب به فروش می رسانند و در کنار آن دیگر کالاهای حجاب را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. از آنجا که تنوع مدل های چادر زیاد است. درصورتی که برند چادر در شهری شعبه یا نمایندگی نداشته باشد به صورت فروشگاه اینترنتی محصولات خود را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم بداق
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120179814
mobile icon شماره موبایل: 09121993529
telegram icon تلگرام: goroharadsindokht@
whatsapp icon واتس اپ: 09120179814
instagram icon اینستاگرام: aradsindokht
email icon پست الکترونیکی: aradsindokht@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید