آراد سیندخت
خانه / چادر ملی / قیمت چادر ملی در بازار شهر های مذهبی ایران

قیمت چادر ملی در بازار شهر های مذهبی ایران

چادر پوششی در ایران و برخی کشور های دیگر است که به صورت پارچه ایی نیم دایره شکل و معمولا به رنگ های سیاه یا سفید است چادر پارچه ایی بلند است و سر تا روی پای زنان را می پوشاند که چند نوع دارد چادر مشکی ایرانی که آستین ندارد و باید برای استفاده از آن از دست ها و یا کش کمک گرفت، نوعی دیگر از چادر های موجود در بازار چادر ملی است که دارای آستین می باشد و در ناحیه سر برای نگه داشتن آن از کش استفاده می شود، که در انواع چادر ملی ساده چادر ملی بچه گانه و چادر ملی جدید که در مدل آستین و میزان پارچه با چادر ملی های جدید تفاوت دارد. قیمت چادر با توجه به لوضاع کنونی بازار در نوسان است در شهر های مذهبی به دلیل تقاضا قیمت چادر نوسانات بیشتری دارد. اگر میخواهید از قیمت چادر ملی در بازار مطلع شوید ما را همراهی کنید.

قیمت چادر ملی در بازار شهر های مذهبی ایران

فروش چادر ملی با طرح های مختلف در بازار

فروش چادر ملی با طرح های مختلف در بازارچادر ملی یکی از چادر هایی است که به دلیل آستین دار بودن و سهولت در سر کردن آن در میان خانم ها طرفدار های زیادی دارد. شما با مراجعه به مراکز فروش چادر در پاساژ ها و بازار ها می توانید چادر های ملی را در طرح ها و سبک های مختلف پیدا کنید و هر کدام که باب سلیقه و میل شما است را خریداری کنید.

برخی چادر های ملی با پارچه های طرح دار دوخته شده اند برخی از آنها با پارچه های ساده، در میزان آزاد بودن آستین هم در انواع مختلفی وجود دارند برخی از خانم ها طالب آزادی بیشتر در چادر هستند و برخی از خانم ها زالب چادر هایی هستند که آزادی زیادی ندارند همه و همه ی این طرح ها و مدل ها در فروشگاه های عرضه کننده چادر وجود دارند.

تولید چادر ملی ارزان برای تمامی سنین

تولید چادر ملی ارزان برای تمامی سنینباتوجه به بالا رفتن قیمت ها و سخت شدن خرید برای قشری از جامعه که توانایی خرید بالایی سخت شده. تولید چادر و دیگر پوشاک با قیمت ارزان برای افراد جامعه که توانایی خرید خیلی بالایی ندارند بسیار عالی است.
اگر از پارچه های تولید داخل به جای پارچه های وارداتی برای تولید چادر استفاده کنیم قطعا قیمت چادر ها به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت.
برخی خانواده یا برخی دختران هستند که از سنین پایین به سر کردن چادر علاقه دارند ولی شاید چادر برای سایز آن ها پیدا نشود تولیدی های چادر باید به این نیاز متقاضیان توجه کنند و برای تمام سنین چادر تولید کنند.

جدید ترین طرح های چادر در بازار شهر های مختلف

جدید ترین طرح های چادر در بازار شهر های مختلفدر زمینه طرح های زمینه ی چادر، چادر های بسیار زیادی وجود دارند که شما می توانید با مراجعه حضوری به مراکز و فروشگاه های فروش این این چادر ها آن ها را مشاهده کنید و با بر حسب سلیقه هر کدام را که میخواهید انتخاب کنید.

در زمینه ی طرح دوخت هم چادر های زیادی وجود دارد مانند: چادر ملی، چادر عربی، چادر دانشجویی، چادر خبرنگاری، چادر لبنانی و … که بیشتر این چادر ها مورد پسند و استفاده ی خانم های جوان است.

خرید چادر دانشجویی در میان خانم های چادری که دانشجو هستند برای راحت بودن در محیط دانشگاه بیشتر است.

بازار فروش پوشاک اسلامی قم و مشهد

بازار فروش پوشاک اسلامی قم و مشهدبازار فروش پوشاک اسلامی در قم و مشهد به علت مذهبی بودن و وجود حرم های مطهر حضرت معصومه سلام الله علیه و امام رضا علیه السلام بسیار داغ تر از شهر های دیگر است. شهر قم پس از مشهد دومین مقصد گردشگری مذهبی در ایران است .جو موجود در شهر و اعتقادات مردم ایجاب می کند که بیشتر از پوشش های مدهبی همانند چادر مشکی استفاده کنند. خانم هاس شهر قم اکثرا چادری هستند و خرید و فروش چادر مشکی در قم بسیار پر رونق است فروشگاه های زیادی در این شهر است که به طور کلی فقط به فروش چادر و پارچه ی چادری میپردازند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم بداق
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120179814
mobile icon شماره موبایل: 09121993529
telegram icon تلگرام: goroharadsindokht@
whatsapp icon واتس اپ: 09120179814
instagram icon اینستاگرام: aradsindokht
email icon پست الکترونیکی: aradsindokht@gmail.com

مطلب پیشنهادی

چادر ملی مجلسی شیک خرید با قیمت استثنایی -آراد سیندخت

چادر ملی مجلسی چادر ملی مجلسی شیک را با قیمتی استثنایی و با انواع پارچه …

دیدگاهتان را بنویسید